Літо - сезон відпусток, пікніків, виїздів за місто, а відповідно - час активного використання одноразового посуду. Його прихильники кажуть: «Це дешево і зручно!». Противники: «Він забруднює навколишнє середовище!». На щастя, в сучасному світі не все так однозначно і в подібних питаннях легко знайти компроміс. Таким рішенням може стати біорозчинний посуд. Він виконує всі ті ж функції, але не завдає шкоди ні природі, ні людині.

У чому ж його «фішка»? Ви здивуєтеся, але одноразовий посуд сьогодні виробляють з найнесподіваніших матеріалів. При цьому, його якість значно вища, ніж у звичайного пластикового посуду. Назвемо найпоширеніші види рослинної сировини, що використовуються для виробництва біопосуду.

ПОСУД З КУКУРУДЗЯНОГО КРОХМАЛЮ

Саме кукурудзяний крохмаль є сьогодні одним з найпопулярніших видів рослинної сировини. Це обумовлено властивостями матеріалу: повна біорозчинність, відсутність токсинів, стійкість до дуже низьких і високих температур, жиро- і водонепроникливість. До того ж, в такому посуді їжа може зберігатися більш тривалий час у порівнянні з аналогами з пластику. Зовні посуд з кукурудзяного крохмалю схожий на харчовий пластик, але приємніший на дотик, більш еластичний, має світло-кремовий відтінок.

ПОСУД З ПШЕНИЧНОЇ СОЛОМИ

Виглядає такий посуд дуже натурально - одразу розумієш, що перед тобою не звичайний пластик, а eco-friendly товар. Посуд відрізняє та ж висока термостійкість, відсутність токсинів і, як наслідок, безпека для здоров'я і навколишнього середовища.

ПОСУД З ПШЕНИЧНИХ І КУКУРУДЗЯНИХ ВИСІВОК

Для виготовлення посуду сировину стискають під пресом за допомогою гарячого повітря, без жодної хімічної обробки. Такий посуд достатньо твердий й тривкий щоб розігрівати в ньому їжу. Має золотисто-коричневий колір та приємний натуральний легкий аромат. І що найцікавіше - після використання тарілками можна годувати тварин і птахів. 

ПОСУД З ЦУКРОВОЇ ТРОСТИНИ

Точніше - біопосуд з багасси, волокнистих залишків цукрового очерету, які залишаються після віджимання з нього соку. Його характеристики: міцний, стійкий до деформацій, легко утилізується (може бути використаний в якості компосту), стійкий до перепадів температур, має високу вологонепроникливість, пропускає повітря, не виділяє канцерогенів при зіткненні з їжею. Має білий колір, матеріал схожий на папір, приємний на дотик.

ПОСУД З БАМБУКОВОЇ ФІБРАМИ

Бамбуковий посуд відрізняється яскравим дизайном (барвники витягуються з овочів і рослин), цілком може замінити скляний і керамічний. Легкий, міцний, безпечний для природи і здоров'я людини, як в процесі використання, так і після утилізації. Засіб виробництва не передбачає хімічної обробки: листя, кора, пагони бамбука пресуються, щоб надати їм потрібну форму, після чого тверднуть. Має протимікробні властивості, стійкий до перепадів температур і прослужить довго при акуратному використанні.

В світі також можна знайти варіанти екопосуду з водоростей, деревини та навіть кісточок авокадо.

І хоч сьогодні в Україні біопосуд не отримав широкого поширення, це не означає, що його неможливо купити. Компанія KVADRA PARTS йде в ногу з часом і пропонує широкий асортимент одноразового посуду, виготовленого з екологічно чистої сировини. У товарній лінійці ви знайдете: тарілки, склянки, контейнери, столові прилади - все це можна використовувати для кейтерингу, пікніків, в ресторанах, точках швидкого харчування - де завгодно.

Переходьте на сайт, вивчайте асортимент, дбайте про здоров'я!

a522a6005d1cb428ea34ef1769cd7452 XL